Додади коментар

Тетратка А5

Тетратка А5

40,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1402

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Квадрат. Корица со заоблени рабови: 4/0 + мат пластификација + светки. Чиста бела бездрвна хартија. 52 листа.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

100,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места