ТЕТРАТКА А4 ТП. ЛИНИИ, ПРЕМИУМ, 96 ЛИСТА, 70ГР. ХАРТИЈА

Додади коментар

ТЕТРАТКА А4 ТП. ЛИНИИ, ПРЕМИУМ, 96 ЛИСТА, 70ГР. ХАРТИЈА

ТЕТРАТКА А4 ТП. ЛИНИИ, ПРЕМИУМ, 96 ЛИСТА, 70ГР. ХАРТИЈА

130,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1464

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места