ЕТУА СО 1 ПАТЕНТ ПОЛНА, 20*14*6,5СМ. (YL032)

Додади коментар

ЕТУА СО 1 ПАТЕНТ ПОЛНА, 20*14*6,5СМ. (YL032)

ЕТУА СО 1 ПАТЕНТ ПОЛНА, 20*14*6,5СМ. (YL032)

370,00 ден.
Шифра на производ: 2НС28933

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.
Во кошничка

400,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

370,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места