ТЕТРАТКА А5 КАРО ГЛИТЕР, 52Л. 80ГР. ХАРТИЈА

Додади коментар

ТЕТРАТКА А5 КАРО ГЛИТЕР, 52Л. 80ГР. ХАРТИЈА

ТЕТРАТКА А5 КАРО ГЛИТЕР, 52Л. 80ГР. ХАРТИЈА

45,00 ден.
Шифра на производ: 2М178688

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

5000,00 ден.
50,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места