ДРВЕНА ПРИКОЛКА, СО 20 ОБЛИЦИ ЗА СЛОЖУВАЊЕ

Додади коментар

ДРВЕНА ПРИКОЛКА, СО 20 ОБЛИЦИ ЗА СЛОЖУВАЊЕ

ДРВЕНА ПРИКОЛКА, СО 20 ОБЛИЦИ ЗА СЛОЖУВАЊЕ

1350,00 ден.
1147,00 ден.
Шифра на производ: 2Г58458

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

280,00 ден.
238,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
510,00 ден.
Во кошничка

880,00 ден.
748,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
841,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места