Додади коментар

Домино карти

Домино карти

99,00 ден.
89,00 ден.
Шифра на производ: 511129

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Домино карти со комбинации од 0 до 9 Играјте ја традиционалната игра поврзувајќиги домино картите. Собирајте ги точките на секоја домино карта. Какви форми можете да направите со картите играјќи ја играта домино. Учење преку забава и игра

Издавач

Просветно Дело

Јазик

Македонски

Димензии

10,00x7,00x25,00

Тежина гр.

126,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

360,00 ден.
288,00 ден.
Во кошничка

19,00 ден.
17,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
64,00 ден.
Во кошничка

199,00 ден.
159,00 ден.
Во кошничка

390,00 ден.
312,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места