ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

Додади коментар

ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

ДОМАШНИ ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

490,00 ден.
392,00 ден.
Шифра на производ: 7500692

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прошетај низ цветните ливади, шуми и дворишта. Помогни им на овците и мачките да ги пронајдат своите младенчиња, разубави го селскиот имот лепејќи лепенки, помогни им на преслатките пиленца да ги пронајдат своите цветови, составувај сложувалки со животни, пронајди ги куќичките на кученцата и помогни им да ги решат своите недоумици, доври ги логичките низи, откриј кои животни се прикрале кај патките и гуските, помогни им на зајаците да ги избројат морковите и уште многу други нешта! Налепниците во рака и нека започне авантурата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
200,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
144,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
60,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
52,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места