ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

Додади коментар

ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки

490,00 ден.
392,00 ден.
Шифра на производ: 7500693

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

ЖИВОТНИ – книга со повеќе од 1000 лепенки Придружи им се на мечката, еленот, лисицата и волкот и пронајди го скриеното срнче во шумата. Откриј кои животни живеат во шумата, во барата, во саваната, во џунглата, во морето, во океанот итн. Отпатувај до Австралија и помогни ѝ на коалата да дојде до дрвото. А потоа, отпатувај малку во ледените краишта и запознај ги пингвините, поларните мечки, моржот, фоката и останатата дружина. Налепниците во рака и нека започне авантурата!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

190,00 ден.
133,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
91,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

168,00 ден.
118,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
175,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места