Фарма - водич во авантури

Додади коментар

Фарма - водич во авантури

Фарма - водич во авантури

595,00 ден.
Шифра на производ: 7100300

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Здраво на сите! Дојдете и придружете ни се во фантастичната авантура на фармата, каде што има многу животни и навистина многу интересни нешта да се прават. Како се одгледува пони? Дали, навистина може да се соберат овците со помош на хеликоптер? Кој ги снесува јајцата? Што даваат кравите? Тродимензионална сликовница со прозорчиња. Влезете во светот на домашните животни и уживајте во оваа авантура. На крајот од сликовницата за највештите фармери - изненадување тродимензионален трактор. Откријте ги сите одговори и многу повеќе во оваа 3Д - книга - ВОДИЧ ВО АВАНТУРИТЕ НА ФАРМАТА!

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2013

Број на страници

20

Димензии

32,00x27,00x3,00

Тежина гр.

956,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места