Волшебниот свет - водич во авантури

Додади коментар

Волшебниот свет - водич во авантури

Волшебниот свет - водич во авантури

650,00 ден.
552,00 ден.
Шифра на производ: 7100560

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Придружи им се на Серена и на Себастијан додека тие откриваат сѐ за Волшебниот свет во кој има самовили, принцези, сирени, принцови и кралот Нептун. Како би знаела дека си принцеза? Што ли треба да понесеш на балот? Какви игри играат сирените? Што се случува на Самовилскиот бал на летната ноќ? Влезете во светот на принцезите со оваа ексклузивна тродимензионална сликовница. На крајот од ова издание во очекува неверојатен тродимензионален замок. Дознај повеќе со книгата Авантури - Волшебниот свет.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2015

Број на страници

20

Димензии

32,00x27,00x3,00

Тежина гр.

855,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

595,00 ден.
506,00 ден.
Во кошничка

590,00 ден.
501,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
336,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
416,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места