Уметнички богатства - Ван Гог, "Вазната со 12 сончогледи", книга и сложувалка

Додади коментар

Уметнички богатства - Ван Гог, "Вазната со 12 сончогледи", книга и сложувалка

Уметнички богатства - Ван Гог, "Вазната со 12 сончогледи", книга и сложувалка

1150,00 ден.
Шифра на производ: 2С01092

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Оваа атрактивна кутија содржи книга за животот и делото на Винсент ван Гог и сложувалка со неговото најпознато дело "Вазната со дванаесет сончогледи". Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а сложувалката 300 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1050,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

1450,00 ден.
Во кошничка

1150,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места