Додади коментар

Фарма - книга + 3Д модел на фарма

Фарма - книга + 3Д модел на фарма

1100,00 ден.
Шифра на производ: 2С01481

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Изгради 3Д модел на фарма и играј со 6-те фигури. Научи сè за животот на фармата! Фармерите нека се грижат за животните, а кога ќе зајде сонцето, затворете ги вратите и прозорците за да можат сите цврсто да заспијат. Книгата е на англиски јазик и има 10 страници, а сложувалката 30 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1250,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

480,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места