Во светот на диносаурусите - Тираносаурус, книга + 3Д модел

Додади коментар

Во светот на диносаурусите - Тираносаурус, книга + 3Д модел

Во светот на диносаурусите - Тираносаурус, книга + 3Д модел

1300,00 ден.
910,00 ден.
Шифра на производ: 2С02686

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Пред повеќе од 60 милиони години, диносаурусите владееле со Земјата. Научи повеќе за овие неверојатни суштества, прочитај ја книгата, а потоа состави го големиот 3Д модел на тираносаурусот. Книгата има 32 страници со илустрации и многу интересни факти за најпознатите диносауруси. Книгата е на англиски јазик."

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
552,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места