Додади коментар

Креативен сет за цртање

Креативен сет за цртање

1200,00 ден.
Шифра на производ: 2С02747

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Дијамантска слика, сега и за најмалите! Со овој неверојатен сет за сликање со дијаманти со џиновски скапоцен камен, можете да направите прекрасни слики со дијаманти. Екстра големите камења се самолепливи и може да се залепат на шест светли картички. Дали прво ќе направите блескава желка или магичен еднорог?

Производител

Ses

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места