Учи и играј - едукативни коцки за сложување + книга

Додади коментар

Учи и играј - едукативни коцки за сложување + книга

Учи и играј - едукативни коцки за сложување + книга

1250,00 ден.
Шифра на производ: 2С02853

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Десет цврсти коцки кои се сложуваат една над друга, за полесно да ги научиш формите, плодовите, предметите, броевите и имињата на животните. Книгата е на англиски јазик и има 10 страници.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места