Додади коментар

Средновековен замок - книга + 3Д модел

Средновековен замок - книга + 3Д модел

1300,00 ден.
Шифра на производ: 2С02952

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Со голем модел изработен од цврст картон на кој до најмал детал е репродуциран еден средновековен замок. Книгата е на англиски јазик. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а моделот 80 парчиња. "

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1250,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места