Додади коментар

Шума на гномови - книга + 3Д модел

Шума на гномови - книга + 3Д модел

1200,00 ден.
Шифра на производ: 2С03010

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Состави го моделот по желба, а потоа играј со ликовите со својата имагинација. Моделот може да се состави на безброј начини, а со шестте картонски фигури секој ден е нова авантура. Книгата е на англиски јазик и има 10 страници, а моделот 46 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места