Додади коментар

Животни од џунглата - книга + сложувалка

Животни од џунглата - книга + сложувалка

1150,00 ден.
Шифра на производ: 2С03539

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Гарантирана забава во џунглата - камелеонот се крие позади лисјата, додега тигарот истражува. Тука се и слонот, жирафата, малиот крокодил, розевото фламинго. Книгата е на англиски јазик и има 10 страници, а сложувалката 30 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1050,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

1150,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места