Спасете ја планетата - Џунгла, книга + сложувалка

Додади коментар

Спасете ја планетата - Џунгла, книга + сложувалка

Спасете ја планетата - Џунгла, книга + сложувалка

1450,00 ден.
Шифра на производ: 2С04512

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Во кутијата има сложувалка со 220 парчиња и книга на англиски јазик со 32 страници во која ќе научиш сè за џунглите и животните кои живеат во нив.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

960,00 ден.
Во кошничка

1900,00 ден.
Во кошничка

1150,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места