Диносауруси - книга, сложувалка и 8 дрвени фигури

Додади коментар

Диносауруси - книга, сложувалка и 8 дрвени фигури

Диносауруси - книга, сложувалка и 8 дрвени фигури

1900,00 ден.
Шифра на производ: 2С04529

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Научи како да ги препознаеш формите на диносаурусите преку читање забавна рима од книгата. Состави ја сложувалка како што сакаш, а потоа измислувај приказни и авантури со шестте фигури на диносауруси. Во пакувањето има книгата на англиски јазик со 10 страници, сложувалка и 8 дрвени фигури.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1150,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

1450,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места