Додади коментар

Куќа за кукли - книга + 3Д модел

Куќа за кукли - книга + 3Д модел

1450,00 ден.
1160,00 ден.
Шифра на производ: 2С04765

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Состави ја симпатичната куќа за кукли и ѕирни низ прозореците, а потоа отвори ја за да ги видиш сите соби. Книгата е на англиски јазик и има 10 страници, а моделот 43 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

500,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
1000,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места