Додади коментар

Градови - Париз, книга, сложувалка и фигури

Градови - Париз, книга, сложувалка и фигури

1200,00 ден.
840,00 ден.
Шифра на производ: 2С05243

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Склопи ја сложувалката и прочитај сè за Париз во фантастичната книга за градот на светлината! Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а сложувалката 140 парчиња + 10 фигури на знаменитости.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1150,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.
Во кошничка

1900,00 ден.
Во кошничка

1450,00 ден.
Во кошничка

1050,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места