Голема енциклопедија за диносаурусите

Додади коментар

Голема енциклопедија за диносаурусите

Голема енциклопедија за диносаурусите

770,00 ден.
Шифра на производ: 7100645

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Откријте го светот на фасцинантните диносауруси преку ексклузивна енциклопедија со многу факти и со повеќе од 50 неверојатни звуци.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

14

Димензии

31,50x30,00x1,00

Тежина гр.

727,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

840,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

430,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места