Додади коментар

Историјата на Титаник - книга и 3д модел

Историјата на Титаник - книга и 3д модел

1300,00 ден.
1105,00 ден.
Шифра на производ: 2С06004

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Добредојде на еден од најпознатите прекуокеански бродови - Титаник. Низ страниците на книгата ќе ја откриеш историјата на овој окенаски "џин" кој пловел по атланскиот окена во 1912 година. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а моделот се составува од 26 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1300,00 ден.
1105,00 ден.
Во кошничка

660,00 ден.
510,00 ден.
Во кошничка

1450,00 ден.
1232,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
816,00 ден.
Во кошничка

960,00 ден.
816,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места