Додади коментар

Добра ноќ, книга и еко коцки

Добра ноќ, книга и еко коцки

1250,00 ден.
1000,00 ден.
Шифра на производ: 2С08361

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Научи да ги препознаваш разните форми - круг, квадрат, триаголник и правоаголник - и размисли каде е нивното место во големата коцка. Во кутијата има книга на англиски јазик со 10 страници и 4 форми кои се вметнуваат во коцката за добра ноќ.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места