Додади коментар

Лав од саваната, книга + 3Д модел

Лав од саваната, книга + 3Д модел

1300,00 ден.
Шифра на производ: 2С09528

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Африканската савана е неверојатно место со громни тревници, огнени зајдисонца, дивина и многу необични животни. Откриј го овој единствен екосистем, каде живеат најголемите животни на нашата планета, опасните предатори, радозналите шарени птици и елегантните мачки. Прочитај за сè ова во книгата, а потоа направи 3Д модел на едно од најфасцинантните животни на саваната - нејзиниот крал - лавот. Книгата е на англиски јазик и има 32 страници, а 3Д моделот 34 парчиња.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

420,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места