Додади коментар

БАМБИ – Bambi

БАМБИ – Bambi

180,00 ден.
144,00 ден.
Шифра на производ: 7100873

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Сликовница напишана на англиски и на македонски јазик. Со оваа двојазична сликовница детето ќе ужива во приказната за срнчето Бамби, а истата е раскажана и на англиски јазик така што книгата нуди нов пристап во изучувањето на англискиот јазик.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Останати производи од оваа група

Во кошничка

210,00 ден.
168,00 ден.
Во кошничка

240,00 ден.
192,00 ден.
Во кошничка

365,00 ден.
292,00 ден.
Во кошничка

195,00 ден.
156,00 ден.
Во кошничка

275,00 ден.
220,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места