Додади коментар

Dinosaur Activity Box

Dinosaur Activity Box

800,00 ден.
Шифра на производ: 7103831

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Истражете неверојатен свет на диносауруси со овој прекрасен куфер. Внатре ќе најдете џиновски диносаурус што се надувува, возвишен птеродактил едрилица, дино-тастични играчки и книга преполна со фантастични загатки и активности. Тоа е совршен сет за секој обожавател на диносауруси!

Производител

Игло

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места