Додади коментар

СИ ИГРАМЕ СО ЛИНИИ

СИ ИГРАМЕ СО ЛИНИИ

250,00 ден.
212,00 ден.
Шифра на производ: 7500053

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

Книгите од едицијата Забавниот свет на геометријата ги развиваат математичките вештини кај вашите деца, како и самостојноста и истрајноста, вниманието и прецизноста, им ја зголемуваат самодовербата при решавањето на задачите и им помагаат успешно да се подготват за на училиште.

Повез

мек

Останати производи од оваа група

Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

990,00 ден.
Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

2300,00 ден.
Во кошничка

1800,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места