Додади коментар

Лепак со светки 35МЛ

Лепак со светки 35МЛ

60,00 ден.
Шифра на производ: 2Д646109

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Glitter The littlies лепак 35g во 5 светкави бои идеален за училишна употреба и занаетчиски стапчиња и украсува со сјајна хартија, картон, топчиња од стиропор, колаж, дрво, пластика и друго! Во 5 интензивни блескави бои. Лесен за користење. Брзо се суши. Лесно се мие со вода. Лесно се шири и не остава остатоци. Нетоксичен, без растворувачи. Со прецизен врв за деталите.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

190,00 ден.
Во кошничка

45,00 ден.
Во кошничка

30,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места