101 податок што треба да го знаеш за коњите

Додади коментар

101 податок што треба да го знаеш за коњите

101 податок што треба да го знаеш за коњите

160,00 ден.
Шифра на производ: 7500795

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Запознај се со возбудливиот свет на коњите со оваа книга посветена на нив. Откриј ги позначајните податоци за нивната улога во историјата и нивниот однос со човекот, разните раси, спортовите и спектаклите за кои се користат... Тука ќе ги најдеш сите неопходни информации за овие животни, проследени со убави илустрации и многу занимливости.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2016

Број на страници

47

Димензии

22,50x17,00x0,50

Тежина гр.

179,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1200,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

490,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места