Сет класични приказни

Додади коментар

Сет класични приказни

Сет класични приказни

340,00 ден.
238,00 ден.
Шифра на производ: 7500815

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Прекрасни класични приказни со фантастични илустрации. Една малечка авантура која ти нуди многу возбуда. А кога ќе ја завршиш веднаш те чека нова! Сетот ги содржи: Книгата за џунглата, Грдото пајче, Пинокио, Црвенкапа и Петар Пан.

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

12

Димензии

10,00x10,00x1,50

Тежина гр.

513,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
84,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.
56,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места