Книга за џунглата - 3Д мини класици

Додади коментар

Книга за џунглата - 3Д мини класици

Книга за џунглата - 3Д мини класици

150,00 ден.
Шифра на производ: 7500823
ISBN: 978-84-903-7793-2

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Издавач

Просветно Дело

Повез

Тврд

Јазик

Македонски

Година на издавање

2017

Број на страници

8

Димензии

18,00x14,00x2,00

Тежина гр.

195,00

Писмо

Кирилица

Останати производи од оваа група

Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

560,00 ден.
Во кошничка

395,00 ден.
Во кошничка

595,00 ден.
Во кошничка

340,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места