Бебе играчка - геометриски фигури

Додади коментар

Бебе играчка - геометриски фигури

Бебе играчка - геометриски фигури

450,00 ден.
Шифра на производ: 2М55832

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Комплетот се состои од вкупно 27 парчиња. Ги развива моторните вештини на децата и вештините за решавање проблеми.Оваа играчка е специјално дизајнирана едукативна алатка за најмалите да ги научат основните геометриски форми и основните бои. Им помага на најмалите да ја развијат координацијата на рацете и очите. Погоден за возраст од 1 до 3 годишна возраст.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

3300,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
1040,00 ден.
Во кошничка

4200,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
720,00 ден.
Во кошничка

1250,00 ден.
1000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места