Додади коментар

Куфер мал

Куфер мал

5500,00 ден.
Шифра на производ: 2Г12212217

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Мал куфер со капацитет од 36 L. Супер лесен и погоден за рачен багаж. Изработени од полипропилен. Неговата внатрешност е составена од висококвалитетна постава со сепаратор со џеб и лента за прицврстување. Комбинирана брава. 4 повеќенасочни тркала.

Производител

Габол

Останати производи од оваа група

Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

5500,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.
Во кошничка

3000,00 ден.
Во кошничка

6000,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места