Додади коментар

Пластелин 12*85 ГР.

Пластелин 12*85 ГР.

60,00 ден.
Шифра на производ: 2НС1716

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка

Смесата не е токсична. Направете еднобојни фигури или измешајте бои и создадете нови бои. Идеална за училишна и домашна употреба. Возраст: 3+ години

Останати производи од оваа група

Во кошничка

110,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.
Во кошничка

550,00 ден.
Во кошничка

600,00 ден.
510,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места