Ранец на тркалца за предшколска возраст

Додади коментар

Ранец на тркалца за предшколска возраст

Ранец на тркалца за предшколска возраст

1950,00 ден.
Шифра на производ: 2ГР225261

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Mал ранец со тркалца . Има две пространи прегради и два странични џеба. Материјал: Полиестер 600D. Чичек лента за ремени за заштита од оштетување кога се користи како количка. Патент со гумена Quidditch златна топка. Димензии: 24*11*30cm.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

260,00 ден.
Во кошничка

150,00 ден.
Во кошничка

220,00 ден.
Во кошничка

80,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места