Лепак во стик 10 гр.

Додади коментар

Лепак во стик 10 гр.

Лепак во стик 10 гр.

35,00 ден.
Шифра на производ: 2П3303-10

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Лепак во стик 10 гр. Погоден за сите видови хартија. Едноставен за употреба, идеален за училишна употреба. Капачето гарантира одлично одржување на карактеристиките на производот. Без растворувачи, лесен за нанесување. Произведено во Европа."

Производител

Примо

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

95,00 ден.
Во кошничка

49,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места