Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney, Pixar Cars

Додади коментар

Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney, Pixar Cars

Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney, Pixar Cars

700,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563076

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Сетот за ручек Disney, Pixar Cars содржи 1 сад за храна и 1 шише од нерѓосувачки челик (500 ml) за децата да можат да уживаат во својот домашен оброк на училиште, на игралиште, на прошетка и многу повеќе! Садот за храна се издвојува по херметичкиот затворач, додека капакот лесно се отвора и затвора и обезбедува заштита од протекување. Капацитет на садот за храна: 800 ml. Димензии на сад за храна: 18x6x13 cm. Материјал: нерѓосувачки челик. Капацитет на шише: 500 ml. Димензии на шише: 6,5x21,5 cm. Садот за храна е погоден за микробранова печка. Избегнувајте миење во машина за садови за подобро зачувување на боите.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места