Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney Marie Cat

Додади коментар

Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney Marie Cat

Кутија за храна и шише за вода, сет, Disney Marie Cat

700,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563077

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 5 Велес
Бр. 6 Струмица
Бр. 8 Кочани
Бр. 9 Битола
Бр. 11 Тетово
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 16 Скопје, Лептокарија
Бр. 17 Струга
Бр. 18 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Центар
Бр. 24 Куманово
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 29 Кавадарци
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе

"Сетот Disney Marie Food содржи 1 сад за храна и 1 алуминиумско шише (500 ml) за децата да можат да уживаат во своите домашни оброци на училиште, на игралиште, на прошетки и многу повеќе! Садот за храна се издвојува по херметичкиот затворач, додека капакот лесно се отвора и затвора и обезбедува заштита од протекување. Садод за храна е од конструктивен материјал: ПП пластика. Капацитет на садот: 800 ml. Димензии на сад за храна: 18x6x13 cm. Материјал на шише: алуминиум. Капацитет на шише: 500 ml. Димензии на шише: 6,5x21,5 cm. Садот за храна е погоден за микробранова печка. Избегнувајте миење во машина за садови за подобро зачувување на боите."

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.
Во кошничка

144,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места