Ранец , Disney Prinsess Little Mermaid

Додади коментар

Ранец , Disney Prinsess Little Mermaid

Ранец , Disney Prinsess Little Mermaid

1300,00 ден.
Шифра на производ: 2Д562966

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Disney Prinsess Little Mermaid ранец за основно училиште со 2 прегради за ученици кои не се разделуваат со своите омилени детски ликови дури и во училницата! Практичен и прекрасно дизајниран, ранецот за училиште со квалитет Must обезбедува секојдневен безбеден, удобен и лесен транспорт на сите потребни училишни прибори. Ергономски грб со зајакнати и рефлектирачки ремени на задниот дел од училишниот ранец за подобро држење на телото. Страничен џеб за шише за вода со издржлива мрежа . Засилена рачка за удобно држење. Заштитни страни за дополнителна заштита на училишниот прибор. Издржливи патенти. Димензии: 27x10x31 cm. Материјал: Полиестер. Капацитет: 8L. Тежина: 350 g.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1750,00 ден.
Во кошничка

1950,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

2100,00 ден.
Во кошничка

2600,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места