Додади коментар

Касичка, Disney Princess

Касичка, Disney Princess

180,00 ден.
153,00 ден.
Шифра на производ: 2Д562987

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Princess касичка со одличен дизајн и издржлив материјал.Идеален за учење на децата да ги заштедат своите пари и воедно одличен декоративен подарок за детската соба. Димензии: 10x15 cm. Заштеда и забава со метални Piggy Banks на најпопуларните детски ликови кои ќе ги воодушеват младите и старите!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

120,00 ден.
102,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

100,00 ден.
85,00 ден.
Во кошничка

160,00 ден.
136,00 ден.
Во кошничка

60,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места