Додади коментар

Папка со ластик, Disney Princess

Папка со ластик, Disney Princess

80,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563168

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Гумената папка Disney Princess е погодна за секојдневен транспорт, складирање и носење на сите потребни документи на училиште! Материјал: гума и картон за подобра заштита и безбеден транспорт на документи. Внатрешните јазичиња помагаат подобро да се држат и да се обезбедат документите. Димензии на пликот: 25x35 cm.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

260,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

290,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

260,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места