Додади коментар

Часовник Детски, Disney Frozen 2

Часовник Детски, Disney Frozen 2

450,00 ден.
Шифра на производ: 2Д562743

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Рачен часовник Disney Frozen 2 со аналоген механизам доаѓа во кутија за подароци и е погоден за децата да го научат времето на најлесен начин, благодарение на нумерираните часови на бројчаникот. Материјал: Гума-пластика Облик на рамка: тркалезна. Врзување: ремен. Тип на механизам: батерија. Тип на дисплеј: аналоген. Во кутија за подароци.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

2400,00 ден.
Во кошничка

1300,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.
Во кошничка

450,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места