Ножички детски, Disney Frozen 2

Додади коментар

Ножички детски, Disney Frozen 2

Ножички детски, Disney Frozen 2

90,00 ден.
Шифра на производ: 2Д563138

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ножици Disney Frozen 2 со метален врв и мека рачка за удобно користење и прецизност на сечењето. Особено ефикасни за на училиште, за сечење хартии и материјали како филц, кадифе и ленти и за секојдневна употреба дома. Сечила од нерѓосувачки челик за поголема прецизност на сечењето. Пластични рачки кои ги штитат прстите од повреди и ја олеснуваат продолжената употреба. Димензии: 13,5 cm.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

40,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

90,00 ден.
Во кошничка

250,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места