Додади коментар

Тетратка, Jurassic World

Тетратка, Jurassic World

130,00 ден.
Шифра на производ: 2Д570783

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Спирална тетратка. Димензии: B5 (17x25 cm.). Материјал: Хартија. Број на листови: 120. Врзување: Пластична спирала, заоблени агли и тврд заден капак за заштита на страниците и стабилност во пишувањето. Сепаратор на теми за подобра организација и пребарување на белешки.

Останати производи од оваа група

Во кошничка

200,00 ден.
Во кошничка

70,00 ден.
Во кошничка

180,00 ден.
Во кошничка

120,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места