Додади коментар

Кутија за храна, Peppa Pig

Кутија за храна, Peppa Pig

250,00 ден.
Шифра на производ: 2Д482623

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

"Кутијата за ручек Peppa Pig е идеална за децата да уживаат во своите домашни оброци на училиште, на игралиште, на прошетки и многу повеќе! Се издвојува по својот издржлив материјал и херметички затворање за да ја одржува храната свежа, вкусна и безбедна. Mатеријал: пластика. Димензии на сад за храна: 16x6,5x11 cm. Погоден за микробранова печка. Избегнувајте миење во машина за садови за подобро зачувување на боите."

Останати производи од оваа група

Во кошничка

250,00 ден.
Во кошничка

50,00 ден.
Во кошничка

330,00 ден.
Во кошничка

700,00 ден.
Во кошничка

130,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места