Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

Додади коментар

Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

1400,00 ден.
Шифра на производ: 2Д482685

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Ранец за мали деца George Pig Mudpies Must Toddler со димензии 27х10х31. Одличен ранец со 3x лед светла на предната страна кој ќе ги воодушеви нашите мали пријатели, може удобно и безбедно да ги носи сите потребни училишни прибори кои им се потребни на децата во градинка и градинка. Конечно има два џебови за подобра организација на училишниот прибор!!

Останати производи од оваа група

Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

350,00 ден.
Во кошничка

900,00 ден.
Во кошничка

1750,00 ден.
Во кошничка

2100,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места