Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

Додади коментар

Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

Ранец за предучилишна возраст, Peppa Pig

1400,00 ден.
Шифра на производ: 2Д482686

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Училишен ранец George Pig Mudpies Must Toddler со 2 прегради се издвојува по својот прекрасен 3D дизајн кој ќе го воодушеви секоj ученик! Идеален ранец за предучилишна возраст кој безбедно, удобно и лесно ги транспортира сите потребни училишни прибори до градинка. Димензии: 27x10x31 cm. Капацитет: 8L. Засилениот грб со засилени ремени на задниот дел од ранецот од градинката обезбедува стабилно држење, правилна распределба на тежината и заштита на 'рбетот на малите ученици. Училишниот ранец за девојчиња Peppa Pig Rule Galaxy Must Toddler има 2 пространи прегради за книги, тетратки, футрола и сите потребни материјали за пишување за училиште. Странична торбичка со издржлива мрежа.Засилена рачка за удобно држење. Издржливи патенти

Останати производи од оваа група

Во кошничка

1100,00 ден.
Во кошничка

950,00 ден.
Во кошничка

1750,00 ден.
Во кошничка

1950,00 ден.
Во кошничка

1750,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места