Капче детско, Fisher Price Explore

Додади коментар

Капче детско, Fisher Price Explore

Капче детско, Fisher Price Explore

570,00 ден.
Шифра на производ: 2Д570528

Достапност:  залиха

Kоличина

Во кошничка
Достапност во книжари
01 Online продавница
Бр.1 Скопје , Центар
Бр.2 Скопје , Центар
Бр. 3 Прилеп
Бр. 4 Скопје, Влае
Бр. 6 Струмица
Бр. 7 Скопје, Аеродром
Бр. 10 Скопје, Џевахир мол
Бр. 12 Штип
Бр. 13 Охрид
Бр. 14 Битола
Бр. 15 Скопје, Рамстор
Бр. 17 Струга
Бр. 19 Струмица
Бр. 20 Кичево
Бр. 21 Скопје, Сити мол
Бр. 22 Скопје, Капитол мол
Бр. 23 Скопје, Дајмонт мол
Бр. 26 Охрид
Бр. 27 Скопје, Аеродром
Бр. 28 Скопје, Капиштец
Бр. 31 Скопје, Тафталиџе
Бр.32 Скопје, Ист Гате

Капче Fisher-Price со печатен дизајн, совршена за секаде во 2 одлични дизајни кои ќе импресионираат! Големина: 52-54. 100% полиестер на предниот и долниот дел од раб, 100% памук на задниот дел и долниот дел од ободот

Останати производи од оваа група

Во кошничка

590,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

650,00 ден.
Во кошничка

440,00 ден.

Прегледани производи

logofooter
  • „Димитрие Чуповски“, бр. 15, Поштенски фах 6, 1000 Скопје
  • Тел. + 389 (0) 2 3117 255;
    Факс. + (0) 2 3220 373
  • Комерција: goran.dukoski@yahoo.com

Продажни места